Robot kuchenny 5200XL Magimix.

News

Magimix 5200XL

Wielofunkcyjny robot kuchenny Magimix 5200 XL to nowe spojrzenie na gotowanie i pracę w kuchni. Już dawno producenci nie zaoferowali nam tak wydajnego i funkcjonalnego sprzętu, którego użycie za każdym razem jest uwieńczone zadowoleniem i pełna satysfakcja ze strony użytkownika.

Funkcje

Urządzenie to bez przeszkód może być użyte w każdym domu, nie tylko w profesjonalnych restauracjach czy barach. Jest bardzo proste w użyciu i bezpieczne, więc każdy z nas może w zaciszu własnej kuchni stać się prawdziwym Master Chef’em, a dania jaki przyrządzimy zachwyca cała rodzinę. Korzystając z funkcji tego robota można pokusić się na wypróbowanie nawet bardziej skomplikowanych dań, lub też spróbować stworzyć własne, co już nie będzie takie trudne. Dzięki funkcjom jakie posiada robot, nie stracimy dużo czasu na przygotowanie dań, szybciej pokroimy, zetrzemy, zmielimy czy też rozdrobnimy składniki potrzebne do przygotowania wybranego dania.

Przygotujemy zarówno desery, jak i zupy kremy czy drugie dania które jadamy w najbardziej wykwintnych restauracjach. Producent pomyślał nawet o wprowadzeniu funkcji trybu pulsacyjnego, co pozwala na delikatne roztarcie składnika, nie na starcie go w miazgę, jak to się dzieje jeśli użyjemy podobnej funkcji w innym robocie.

Wygląd Magimix

Nad atrakcyjnym wyglądem robota Magimix pracowali najlepsi projektanci, co widać po pięknym kształcie, funkcjonalności wszystkich elementów i precyzyjnym dopasowaniu każdej części. Magimix to nie tylko potrzebny sprzęt kuchenny, ale także atrakcyjna ozdoba kuchenna, która swym wyglądem podnosi standard naszej kuchni. Producent zadbał o to, by wszystkie elementy urządzenia były wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, bardzo wytrzymałe na uszkodzenia oraz łatwe w użyciu, co znacznie przyspiesza pracę w kuchni. Robot jest tak zaprojektowany, że bardzo szybko można dopasować jego funkcje do swoich potrzeb lub je zmienić na inne, w zależności co chcemy uzyskać.

Kompozycja soku

Pojemnik

Misa do mieszania jest solidnie wykonana i wystarczająco pojemna by bez problemów mieszać ze sobą całkiem sporą ilość produktów. Jest to znakomite urządzenie do szybkiego przyrządzania różnorodnych dań, nawet bardziej skomplikowanych.

Obsługa

Magimix to robot zawierający w swojej budowie osiem urządzeń pomocnych w kuchni. Bardzo szybko można wymieniać końcówki, złącza i ostrza dopasowując je do potrzeb. Nie zabiera dużo miejsca i jest bezpieczny w użytkowaniu.