Wyciskarka pozioma Matstone 6w1 Advance

News

Matstone to urządzenie, które w drugiej generacji zostało dość mocno zmienione. Nowy wałek ślimakowy charakteryzuje się doskonałą jakością. Został przygotowany z Ultemu, z którego przygotowuje się narzędzia chirurgiczne. Jest to surowiec bardzo twardy, który jest netutralny i nie wchodzi w reakcję z kwasami owocowymi, dlatego będzie bezpieczny dla tego co będziemy spożywać. Ważne jest również to, że charakteryzuje się twardością, ponieważ z wielką skutecznością będzie rozcierał składniki.

Urządzenie nadaje się nie tylko do przygotowywania smacznego soku, ale będzie również świetnym rozwiązaniem w momencie, gdy chce się wykonywać inne prace związane między innymi z mieleniem produktów czy przygotowywaniem smacznych składników żywieniowych jak masło orzechowe. Dzięki temu, że mamy wprowadzone wyjątkowe sito do urządzenia będzie można przeprowadzić szybkie przygotowywanie takiego soku. Jeśli komuś zależy na tym, by mieć zawsze doskonały sok będzie można zadbać o nasze urządzenie i wykorzystywać innowacyjne sito.Zaletą urządzenia jest to, że dostaniemy również 6 nakładek, które będą miały różne zastosowanie. Dzięki nim można zmielić skutecznie produkty, przygotować makaron. Wszystko co dostaniemy to naprawdę świetne rozwiązania techniczne, dlatego warto się na nie zdecydować. Urządzenie nie tylko będzie w stanie przygotować dla nas makaron przez formowanie, ale po włożeniu składników będzie w stanie wykonać również ciasto, które będzie wykorzystywane do formowania makaronu. 

Producent dostarcza nam również ciekawe rozwiązania techniczne, m.in. szczotkę umożliwiającą nam czyszczenie urządzenia czy też wyjątkowo wygodny pojemnik na sok oraz pulpę z popychaczem. Montaż i demontaż urządzenia jest bardzo prosty, dlatego każdy sobie poradzi z tym bez większych problemów. Bęben urządzenia przygotowany jest z Tritanu, dlatego można się cieszyć jego wyjątkową jakością. Producent przygotował dla nas również dużą instrukcję obsługi, w której znajduje się część kucharska i tam będziemy mogli znaleźć wiele ciekawych przepisów na desery, koktajle czy dania obiadowe. Można powiedzieć, że to coś na kształt robota kuchennego, który będzie w stanie zrobić naprawdę bardzo dużo. Wyciskarka jest sprzedawana w pięciu kolorach, dlatego łatwo można sobie dopasować to urządzenie do domowego wyposażenia.